Bestuur

 

         Rik Buysse Ondervoorzitter rik@basketsijsele.be
  Ilse Gantois Pr ilse@basketsijsele.be
  Marc De Pourcq Barwerking marc@basketsijsele.be
  Peter De Coessemaeker Penningmeester peter@basketsijsele.be
  Marc Kesel (niet op foto) Pr marierosevonck@yahoo.com
  Philippe Mus Evenementen philippe@basketsijsele.be
  Nico De Baene Secretaris secretaris@basketsijsele.be
  Steven Van de Keere Website steven@basketsijsele.be
  Yvan De Craemer Sportieve cel yvan@basketsijsele.be

 

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven