Bestuur

 

Yvan De Craemer ​Voorzitter yvan@basketsijsele.be
Nico De Baene Secretaris secretaris@basketsijsele.be
Peter De Coessemaeker Penningmeester peter@basketsijsele.be
Rik Buysse Sportief manager rik@basketsijsele.be
Marc De Pourcq Evenementen marc@basketsijsele.be
Ilse Gantois Pr-team ilse@basketsijsele.be
Gertjan Dehaese Jeugdcoördinator gertjan@basketsijsele.be
Steven Van de Keere Webmaster steven@basketsijsele.be

 

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.04s)
Websitebeheer: Steven