Kalender Sijsele Three


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-08-2017 17:30 beker wvl Sijsele Three - Tielt A 48 - 63  
Sun 13-08-2017 11:00 beker wvl Gullegem B (+5) - Sijsele Three 68 - 88  
Mon 21-08-2017 21:00 beker wvl Desselgem A - Sijsele Three 60 - 71  
Sat 26-08-2017 16:00 beker wvl Sijsele Three - Zedelgem B 78 - 65  
Sat 02-09-2017 20:30 competitie Gistel Oostende D - Sijsele Three 67 - 70  
Sat 09-09-2017 17:00 competitie Sijsele Three - Oedelem A 45 - 59  
Sat 16-09-2017 20:30 competitie Wibac B - Sijsele Three 47 - 36  
Sat 23-09-2017 17:00 competitie Sijsele Three - Koekelare B 61 - 58  
Sat 30-09-2017 19:00 competitie ACJ Brugge B - Sijsele Three 81 - 57  
Sat 14-10-2017 18:15 competitie Knokke Heist B - Sijsele Three 57 - 75  
Sat 21-10-2017 20:30 competitie Oudenburg A - Sijsele Three 67 - 68  
(Na 1 verlenging)
Sat 28-10-2017 17:00 competitie Sijsele Three - Koksijde B 44 - 64  
Sat 04-11-2017 17:00 beker wvl Sijsele Three - Gistel Oostende C 79 - 74  
Sat 11-11-2017 18:15 competitie Middelkerke B - Sijsele Three 77 - 75  
Sat 18-11-2017 17:45 competitie Sijsele Three - Blankenberge B 58 - 40  
Sat 25-11-2017 18:45 competitie Sijsele Three - Avanti Brugge A 47 - 90  
Sat 02-12-2017 20:15 competitie Iebac Ieper A - Sijsele Three 69 - 51  
Sat 09-12-2017 17:00 competitie Sijsele Three - Ruddervoorde B 86 - 39  
Sat 16-12-2017 17:00 competitie Sijsele Three - Gistel Oostende D 69 - 63  
Sat 06-01-2018 20:30 competitie Oedelem A - Sijsele Three 86 - 42  
Sat 13-01-2018 17:00 competitie Sijsele Three - Wibac B 57 - 68  
Sun 21-01-2018 17:00 competitie Koekelare B - Sijsele Three 73 - 52  
Sat 27-01-2018 17:00 competitie Sijsele Three - ACJ Brugge B 48 - 65  
Sun 04-02-2018 11:00 competitie Avanti Brugge A - Sijsele Three 90 - 43  
Sat 10-02-2018 17:00 beker wvl Sijsele Three (+10) - Koksijde A 72 - 65  
Sat 17-02-2018 17:00 competitie Sijsele Three - Knokke Heist B 68 - 78  
Sat 24-02-2018 17:00 competitie Sijsele Three - Oudenburg A 67 - 95  
Sun 04-03-2018 14:30 beker wvl Sijsele Three (+5) - ZwevegemDeerlijk B 54 - 64  
Sat 10-03-2018 17:30 competitie Koksijde B - Sijsele Three 75 - 61  
Sat 17-03-2018 17:00 competitie Sijsele Three - Middelkerke B 56 - 63  
Sat 24-03-2018 18:30 competitie Blankenberge B - Sijsele Three 55 - 51  
Sat 07-04-2018 17:00 competitie Sijsele Three - Iebac Ieper A 68 - 57  
Sun 15-04-2018 09:00 competitie Ruddervoorde B - Sijsele Three 61 - 63  

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.11s)
Websitebeheer: Steven