Kalender Basket Sijsele Three (3de provinciale)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Fri 16-08-2019 20:00 beker wvl Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Marke A 77 - 54  
Mon 19-08-2019 20:30 beker wvl ACJ Brugge A - Basket Sijsele Three (3de provinciale) (+5) 67 - 70  
Sat 24-08-2019 16:45 beker wvl Izegem C - Basket Sijsele Three (3de provinciale) 63 - 49  
Sun 01-09-2019 17:00 beker wvl Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Tielt C 56 - 56  
Sat 07-09-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - ZwevegemDeerlijk D 57 - 58  
Sat 14-09-2019 20:30 competitie BBC Oudenburg A - Basket Sijsele Three (3de provinciale) 90 - 41  
Sat 21-09-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Blankenberge B 87 - 30  
Sun 29-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Wevelgem-Moorsele B 57 - 71  
Sat 12-10-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - BBC Poperinge B 62 - 68  
Sat 19-10-2019 18:15 competitie BC Knokke-Heist B - Basket Sijsele Three (3de provinciale) 63 - 75  
Sat 26-10-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - VK Iebac Ieper B 59 - 78  
Sat 02-11-2019 18:00 competitie Kortrijk Spurs E - Basket Sijsele Three (3de provinciale) 75 - 46  
Sat 09-11-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Middelkerke B 45 - 90  
Sat 23-11-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Gistel Oostende D    
Sat 30-11-2019 18:30 competitie BBC Desselgem B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 07-12-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Melco Ieper D    
Sat 14-12-2019 17:30 competitie BBC Koksijde B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sun 05-01-2020 13:00 competitie ZwevegemDeerlijk D - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 11-01-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - BBC Oudenburg A    
Sat 18-01-2020 18:00 competitie Blankenberge B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 25-01-2020 18:00 competitie Wevelgem-Moorsele B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sun 09-02-2020 15:00 competitie BBC Poperinge B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 15-02-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - BC Knokke-Heist B    
Sat 22-02-2020 18:00 competitie VK Iebac Ieper B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 29-02-2020 20:00 competitie Middelkerke B - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 07-03-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - Kortrijk Spurs E    
Sat 14-03-2020 20:30 competitie Gistel Oostende D - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sat 28-03-2020 16:00 competitie Melco Ieper D - Basket Sijsele Three (3de provinciale)    
Sun 05-04-2020 14:00 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - BBC Desselgem B    
Sat 18-04-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de provinciale) - BBC Koksijde B    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven