Kalender Sijsele Two


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-08-2017 20:30 oefenwedstrijd Deinze A - Sijsele Two 54 - 65  
Sun 03-09-2017 15:00 competitie Gistel Oostende C - Sijsele Two 60 - 79  
Sat 09-09-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Wikings Kortrijk A 49 - 69  
Sat 16-09-2017 20:30 competitie RHK Oostende A - Sijsele Two 82 - 69  
Sat 23-09-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Wevelgem A 76 - 59  
Sat 30-09-2017 18:30 competitie Melco Ieper B - Sijsele Two 81 - 68  
Sat 07-10-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Wytewa Roeselare A 61 - 52  
Sat 14-10-2017 20:45 competitie Knokke-Heist A - Sijsele Two 79 - 75  
Sat 21-10-2017 18:00 competitie Racing Brugge B - Sijsele Two 72 - 76  
Sat 28-10-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Koksijde A    
Sun 05-11-2017 09:00 beker wvl Wikings Kortrijk B - Sijsele Two    
Sat 11-11-2017 20:30 competitie Middelkerke A - Sijsele Two   Sporthal De Bamburg Lombardsijde
Sat 18-11-2017 20:00 competitie Sijsele Two - Blankenberge A    
Sun 03-12-2017 17:00 competitie Poperinge A - Sijsele Two    
Sat 09-12-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Koekelare A    
Sat 16-12-2017 17:00 competitie Sijsele Two - Gistel Oostende C    
Sun 07-01-2018 11:00 competitie Wikings Kortrijk A - Sijsele Two    
Sat 13-01-2018 17:00 competitie Sijsele Two - RHK Oostende A    
Sat 20-01-2018 20:00 competitie Wevelgem A - Sijsele Two    
Sat 27-01-2018 17:00 competitie Sijsele Two - Melco Ieper B    
Sun 04-02-2018 17:00 competitie Wytewa Roeselare A - Sijsele Two    
Sat 17-02-2018 17:00 competitie Sijsele Two - Knokke-Heist A    
Sat 24-02-2018 17:00 competitie Sijsele Two - Racing Brugge B    
Sat 10-03-2018 19:30 competitie Koksijde A - Sijsele Two    
Sat 17-03-2018 17:00 competitie Sijsele Two - Middelkerke A    
Sat 24-03-2018 20:30 competitie Blankenberge A - Sijsele Two    
Sat 07-04-2018 17:00 competitie Sijsele Two - Poperinge A    
Sun 15-04-2018 17:00 competitie Koekelare A - Sijsele Two    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.05s)
Websitebeheer: Steven