Kalender Basket Sijsele Two


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 01-09-2018 16:00 oefenwedstrijd Deinze A - Basket Sijsele Two    
Sat 08-09-2018 18:30 competitie ZwevegemDeerlijk B - Basket Sijsele Two    
Sat 15-09-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Wikings Kortrijk A    
Sat 22-09-2018 18:15 competitie Racing Brugge B - Basket Sijsele Two    
Sat 06-10-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Middelkerke A    
Sun 14-10-2018 14:45 competitie Kortrijk Sport B - Basket Sijsele Two    
Sat 20-10-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Koksijde A    
Sat 03-11-2018 20:15 competitie Jong Wevelgem A - Basket Sijsele Two    
Sun 11-11-2018 17:00 competitie Koekelare A - Basket Sijsele Two    
Sat 17-11-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - BC Kortrijk A    
Sun 25-11-2018 17:00 competitie Poperinge A - Basket Sijsele Two    
Sat 01-12-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Knokke-Heist A    
Sun 09-12-2018 13:00 competitie Roeselare A - Basket Sijsele Two    
Sat 15-12-2018 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Blankenberge A    
Sat 05-01-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - ZwevegemDeerlijk B    
Sun 13-01-2019 10:30 competitie Wikings Kortrijk A - Basket Sijsele Two    
Sat 19-01-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Racing Brugge B    
Sat 02-02-2019 20:30 competitie Middelkerke A - Basket Sijsele Two    
Sat 09-02-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Kortrijk Sport B    
Sat 16-02-2019 19:30 competitie Koksijde A - Basket Sijsele Two    
Sat 23-02-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Jong Wevelgem A    
Sat 02-03-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Koekelare A    
Sun 10-03-2019 17:00 competitie BC Kortrijk A - Basket Sijsele Two    
Sat 16-03-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Poperinge A    
Sat 30-03-2019 20:45 competitie Knokke-Heist A - Basket Sijsele Two    
Sat 06-04-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two - Roeselare A    
Sat 13-04-2019 20:30 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele Two    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven