Kalender Basket Sijsele Two (1ste provinciale)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 07-09-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - ZwevegemDeerlijk B 61 - 55  
Sat 14-09-2019 20:30 competitie Middelkerke A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale) 77 - 69  
Sat 21-09-2019 20:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Avanti Brugge A 57 - 100  
Sun 29-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Wevelgem-Moorsele A 84 - 56  
Sun 06-10-2019 17:00 beker wvl Koekelare B (+15) - Basket Sijsele Two (1ste provinciale) 79 - 80  
Sat 12-10-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - BBC Poperinge A 78 - 51  
Sat 19-10-2019 20:30 competitie BC Knokke-Heist A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale) 79 - 84  
Sat 26-10-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Racing Brugge B 68 - 82  
Sun 03-11-2019 15:00 competitie Kortrijk Spurs C - Basket Sijsele Two (1ste provinciale) 68 - 63  
Sat 09-11-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - RHK Oostende A 53 - 78  
Sun 17-11-2019 15:30 beker wvl Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Avanti Brugge A 90 - 71  
Sat 23-11-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - BC Kortrijk A    
Sun 01-12-2019 17:00 competitie Wytewa Roeselare A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 07-12-2019 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Wikings Kortrijk A    
Sat 14-12-2019 19:30 competitie BBC Koksijde A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sun 22-12-2019 00:00 beker wvl Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Tegenstander    
Sun 05-01-2020 15:00 competitie ZwevegemDeerlijk B - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 11-01-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Middelkerke A    
Sun 19-01-2020 11:00 competitie Avanti Brugge A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 25-01-2020 20:15 competitie Wevelgem-Moorsele A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)   De Schelp
Sun 09-02-2020 17:00 competitie BBC Poperinge A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 15-02-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - BC Knokke-Heist A    
Sat 22-02-2020 18:15 competitie Racing Brugge B - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 29-02-2020 20:45 competitie RHK Oostende A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 07-03-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Kortrijk Spurs C    
Sun 15-03-2020 17:00 competitie BC Kortrijk A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sun 29-03-2020 10:30 competitie Wikings Kortrijk A - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sun 05-04-2020 14:00 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Wytewa Roeselare A    
Sat 18-04-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - BBC Koksijde A    
Sat 25-04-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Tegenstander    
Sat 02-05-2020 00:00 beker wvl Tegenstander - Basket Sijsele Two (1ste provinciale)    
Sat 16-05-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele Two (1ste provinciale) - Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven