Kalender U10


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 24-09-2022 13:00 competitie U10 - Bbv Oedelem 1 - 1  
Sat 01-10-2022 09:00 competitie Blankenberge - U10 1 - 1  
Sat 08-10-2022 13:00 competitie U10 - KB Oostende Bredene 1 - 1  
Sat 15-10-2022 09:00 competitie BC Knokke-Heist - U10 1 - 1  
Sat 22-10-2022 13:00 competitie U10 - Blankenberge 1 - 1  
Sun 13-11-2022 09:00 competitie KB Oostende Bredene - U10 1 - 1  
Sat 19-11-2022 15:00 competitie U10 - BC Knokke-Heist 1 - 1  
Sat 26-11-2022 12:00 competitie Avanti Brugge Dames - U10 1 - 1  
Sat 03-12-2022 13:00 competitie U10 - Avanti Brugge Dames 1 - 1  
Sat 10-12-2022 11:30 competitie Bbv Oedelem - U10 1 - 1  
Sat 14-01-2023 15:00 competitie U10 - Jeugd Gentson C 1 - 1  
Sat 21-01-2023 09:00 competitie Basket Tielt A - U10 1 - 1  
Sat 28-01-2023 13:00 competitie U10 - Hansbeke B 1 - 1  
Sat 11-02-2023 13:00 competitie U10 - Basket Waregem C    
Sat 04-03-2023 11:30 competitie Bbv Oedelem B - U10    
Sun 19-03-2023 09:00 competitie Jeugd Gentson C - U10    
Sat 25-03-2023 15:00 competitie Basket Waregem C - U10    
Sat 22-04-2023 13:00 competitie U10 - Basket Tielt A    
Sat 29-04-2023 13:30 competitie Hansbeke B - U10    
Sat 06-05-2023 13:00 competitie U10 - Bbv Oedelem B    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2023 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven