Kalender Basket Sijsele U10 Niv 4


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 21-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Avanti Brugge A 1 - 1  
Sat 28-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Blankenberge A 1 - 1  
Sat 05-10-2019 13:15 competitie ACJ Brugge A - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 12-10-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Gistel Oostende B 1 - 1  
Sat 19-10-2019 12:00 competitie Avanti Brugge A - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 09-11-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Tielt A 1 - 1  
Sat 16-11-2019 09:00 competitie Gistel Oostende B - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 23-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - ACJ Brugge A 1 - 1  
Sat 30-11-2019 09:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 07-12-2019 11:00 competitie Tielt A - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 11-01-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Tielt A 1 - 1  
Sat 18-01-2020 09:00 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele U10 Niv 4 1 - 1  
Sat 25-01-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Wytewa Roeselare A    
Sat 01-02-2020 09:00 competitie Sgolba Aalter A - Basket Sijsele U10 Niv 4    
Sun 09-02-2020 09:00 competitie Wytewa Roeselare A - Basket Sijsele U10 Niv 4    
Sat 15-02-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Oostkamp B    
Sat 07-03-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Sgolba Aalter A    
Sat 14-03-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U10 Niv 4 - Gistel Oostende A    
Sun 22-03-2020 10:30 competitie Tielt A - Basket Sijsele U10 Niv 4    
Sat 28-03-2020 15:30 competitie Oostkamp B - Basket Sijsele U10 Niv 4    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven