Kalender Basket Sijsele U12 Niv 3


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 07-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - BC Knokke-Heist A 35 - 46  
Sat 21-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - BC Oostende A 62 - 54  
Sat 05-10-2019 09:00 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele U12 Niv 3 47 - 83  
Sat 12-10-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - Blankenberge A 44 - 67  
Sat 19-10-2019 11:00 competitie BC Oostende A - Basket Sijsele U12 Niv 3 47 - 45  
Sat 26-10-2019 14:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niv 3 - Wytewa Roeselare A 62 - 48  
Sun 03-11-2019 09:00 beker wvl Wielsbeke A - Basket Sijsele U12 Niv 3 83 - 59  
Sat 09-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - Knesselare A 60 - 53  
Sat 16-11-2019 11:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U12 Niv 3 55 - 45  
Sat 23-11-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - Gistel Oostende A    
Sat 30-11-2019 13:00 competitie BC Knokke-Heist A - Basket Sijsele U12 Niv 3    
Sun 08-12-2019 09:00 competitie Knesselare A - Basket Sijsele U12 Niv 3    
Sat 04-01-2020 00:00 competitie Basket Sijsele U12 Niv 3 - Start Ronde 2    
Sat 25-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 22-02-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 21-03-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 11-04-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niv 3 - Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven