Kalender Basket Sijsele U12 (niveau 3)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 05-09-2020 12:15 oefenwedstrijd BJM Knesselare A - Basket Sijsele U12 (niveau 3) 104 - 23  
Sat 12-09-2020 13:00 beker wvl Basket Sijsele U12 (niveau 3) - KBT ION Waregem A 30 - 112  
Sat 19-09-2020 11:00 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele U12 (niveau 3) 60 - 45  
Sat 26-09-2020 16:00 competitie BC Knokke-Heist A - Basket Sijsele U12 (niveau 3) 51 - 51  
Sat 03-10-2020 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - BC Oostende A 14 - 129  
Sat 10-10-2020 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Blankenberge A 29 - 99  
Sat 17-10-2020 15:00 competitie KBBC Oostkamp A - Basket Sijsele U12 (niveau 3) 0 - 20  
Sat 24-10-2020 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Gistel Oostende A 30 - 78  
Sat 31-10-2020 10:00 beker wvl Desselgem A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 07-11-2020 11:00 beker wvl Oostrozebeke A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 14-11-2020 11:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 21-11-2020 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - KBBC Oostkamp A    
(Geannuleerd)
Sat 05-12-2020 11:00 competitie BC Oostende A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 12-12-2020 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - BC Knokke-Heist A    
(Geannuleerd)
Sat 09-01-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Zedelgem A 68 - 33  
Sat 16-01-2021 16:00 competitie BC Knokke-Heist A - Basket Sijsele U12 (niveau 3) 66 - 49  
Sat 23-01-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Blankenberge B    
Sat 30-01-2021 16:30 competitie Bredene A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 06-02-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - KBBC Oostkamp B    
(Geannuleerd)
Sat 27-02-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Basket Tielt A    
(Geannuleerd)
Sat 06-03-2021 13:00 competitie Sgolba Aalter A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
Sun 14-03-2021 17:00 competitie Zedelgem A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
Sat 20-03-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - BC Knokke-Heist A    
Sun 28-03-2021 09:00 competitie Blankenberge B - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
Sat 17-04-2021 13:00 competitie KBBC Oostkamp B - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 24-04-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Bredene A    
Sat 01-05-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 (niveau 3) - Sgolba Aalter A    
Sat 08-05-2021 14:00 competitie Basket Tielt A - Basket Sijsele U12 (niveau 3)    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2021 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven