Kalender Basket Sijsele U14 Niv 3


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 07-09-2019 14:00 beker wvl Basket Sijsele U14 Niv 3 - Langemark A    
Sun 08-09-2019 09:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sat 21-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Avanti Brugge B    
Sat 28-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Oostende Bredene A    
Sat 05-10-2019 13:00 competitie Gistel Oostende B - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sat 12-10-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Izegem A    
Sat 19-10-2019 14:00 competitie Avanti Brugge B - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sat 02-11-2019 09:00 beker wvl Wervik A - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sat 09-11-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Blankenberge A    
Sat 16-11-2019 15:00 competitie Izegem A - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sat 23-11-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Gistel Oostende B    
Sun 01-12-2019 12:00 competitie Oostende Bredene A - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sun 22-12-2019 10:00 beker wvl Kortrijk Spurs B - Basket Sijsele U14 Niv 3    
Sun 05-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U14 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 11-01-2020 00:00 competitie Basket Sijsele U14 Niv 3 - Start Ronde 2    
Sat 25-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U14 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 21-03-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U14 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 11-04-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U14 Niv 3 - Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven