Kalender U14 Provinciaal


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 19-08-2017 00:00 oefenwedstrijd U14 Provinciaal - Flanders Classic Cup    
Sun 20-08-2017 00:00 oefenwedstrijd U14 Provinciaal - Flanders Classic Cup    
Sat 02-09-2017 10:00 competitie Blue Stars Brugge A - U14 Provinciaal 21 - 82  
Sun 03-09-2017 13:00 beker wvl Gistel Oostende B - U14 Provinciaal 34 - 32  
Sat 09-09-2017 14:30 competitie U14 Provinciaal - Knokke-Heist A 69 - 37  
Sun 17-09-2017 09:00 competitie Oostende Bredene B - U14 Provinciaal 44 - 46  
Sat 23-09-2017 14:30 competitie U14 Provinciaal - Oostende Bredene M 65 - 37  
Sat 30-09-2017 15:15 competitie ACJ Brugge B - U14 Provinciaal 26 - 56  
Sun 22-10-2017 09:00 competitie Gistel Oostende M - U14 Provinciaal 21 - 111  
Sat 28-10-2017 10:30 oefenwedstrijd U14 Provinciaal - Kortrijk Sport B    
Sat 11-11-2017 14:00 competitie Middelkerke B - U14 Provinciaal    
Sat 18-11-2017 14:30 competitie U14 Provinciaal - De Panne A    
Sat 25-11-2017 16:15 competitie U14 Provinciaal - Zedelgem A    
Sat 06-01-2018 13:30 competitie Knokke-Heist A - U14 Provinciaal    
Sat 13-01-2018 14:30 competitie U14 Provinciaal - Oostende Bredene B    
Sat 20-01-2018 12:30 competitie Oostende Bredene M - U14 Provinciaal    
Sat 10-02-2018 14:30 competitie U14 Provinciaal - ACJ Brugge B    
Sat 24-02-2018 14:30 competitie U14 Provinciaal - Gistel Oostende M    
Sat 17-03-2018 14:30 competitie U14 Provinciaal - Middelkerke B    
Sat 24-03-2018 12:30 competitie Zedelgem A - U14 Provinciaal    
Sat 07-04-2018 14:30 competitie U14 Provinciaal - Blue Stars Brugge A    
Sat 14-04-2018 15:00 competitie De Panne A - U14 Provinciaal    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven