Kalender U14 Provinciaal


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 08-09-2018 13:00 competitie Zedelgem A - U14 Provinciaal    
Sat 15-09-2018 13:00 competitie U14 Provinciaal - ACJ Brugge A    
Sat 22-09-2018 13:00 competitie Izegem A - U14 Provinciaal    
Sat 06-10-2018 13:00 competitie U14 Provinciaal - Avelgem A    
Sat 13-10-2018 09:00 competitie Poperinge A - U14 Provinciaal    
Sat 20-10-2018 13:00 competitie U14 Provinciaal - Basket Blankenberge B    
Sun 04-11-2018 09:00 competitie Jong Wevelgem B - U14 Provinciaal    
Sat 17-11-2018 13:00 competitie U14 Provinciaal - Desselgem B    
Sat 24-11-2018 12:45 competitie ZwevegemDeerlijk B - U14 Provinciaal    
Sat 01-12-2018 13:00 competitie U14 Provinciaal - Kortrijk Sport B    
Sat 05-01-2019 13:00 competitie U14 Provinciaal - Zedelgem A    
Sat 12-01-2019 15:15 competitie ACJ Brugge A - U14 Provinciaal    
Sat 19-01-2019 13:00 competitie U14 Provinciaal - Izegem A    
Sat 02-02-2019 15:30 competitie Avelgem A - U14 Provinciaal    
Sat 09-02-2019 13:00 competitie U14 Provinciaal - Poperinge A    
Sat 16-02-2019 13:00 competitie Basket Blankenberge B - U14 Provinciaal    
Sat 23-02-2019 13:00 competitie U14 Provinciaal - Jong Wevelgem B    
Sat 09-03-2019 14:30 competitie Desselgem B - U14 Provinciaal    
Sat 16-03-2019 13:00 competitie U14 Provinciaal - ZwevegemDeerlijk B    
Sun 31-03-2019 09:00 competitie Kortrijk Sport B - U14 Provinciaal    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven