Kalender Basket Sijsele U16 (niveau 3)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-09-2020 11:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Blankenberge A 41 - 79  
Sun 20-09-2020 13:00 competitie Roeselare B - Basket Sijsele U16 (niveau 3) 51 - 64  
Sat 26-09-2020 11:15 competitie Sgolba Aalter A - Basket Sijsele U16 (niveau 3) 56 - 67  
Sat 03-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U16 (niveau 3) - KBBC Oostkamp B 88 - 60  
Sat 10-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Zedelgem A 90 - 34  
Sun 18-10-2020 09:00 competitie Gistel Oostende C - Basket Sijsele U16 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 24-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Roeselare B    
(Geannuleerd)
Sat 31-10-2020 13:00 competitie KBBC Oostkamp B - Basket Sijsele U16 (niveau 3)    
(Geannuleerd)
Sat 07-11-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Sgolba Aalter A    
(Geannuleerd)
Sat 14-11-2020 17:00 competitie Zedelgem A - Basket Sijsele U16 (niveau 3)    
Sat 21-11-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Gistel Oostende C    
Sat 28-11-2020 11:00 beker wvl Basket SKT Ieper B - Basket Sijsele U16 (niveau 3)    
Sat 30-01-2021 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 (niveau 3) - Olympos Marke A    
Sat 20-02-2021 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 (niveau 3) - 1/8 Finale    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.05s)
Websitebeheer: Steven