Kalender Basket Sijsele U16 Niv 2


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 24-08-2019 11:00 oefenwedstrijd Blankenberge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 90 - 31  
Sat 31-08-2019 13:00 competitie BBC Poperinge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 102 - 50  
Sat 07-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Wytewa Roeselare A 69 - 62  
Sat 14-09-2019 13:00 competitie ZwevegemDeerlijk A - Basket Sijsele U16 Niv 2 48 - 59  
Sat 21-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Poperinge A 71 - 101  
Sat 28-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Rc Brugge A 70 - 49  
Sun 06-10-2019 13:00 competitie BBC Izegem A - Basket Sijsele U16 Niv 2 66 - 61  
Sat 12-10-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Izegem A 61 - 54  
Sun 13-10-2019 14:00 competitie Melco Ieper A - Basket Sijsele U16 Niv 2 66 - 68  
Sat 26-10-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Wevelgem-Moorsele A 70 - 74  
Sun 03-11-2019 09:00 competitie Rc Brugge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 60 - 54  
Sat 09-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - ZwevegemDeerlijk A 56 - 42  
Sat 16-11-2019 16:15 competitie Wytewa Roeselare A - Basket Sijsele U16 Niv 2 78 - 89  
Sat 23-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Melco Ieper A    
Sat 30-11-2019 15:00 competitie Wevelgem-Moorsele A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sun 05-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 2 - Tegenstander    
Sat 11-01-2020 00:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Start Ronde 2    
Sat 25-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 2 - Tegenstander    
Sat 21-03-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 2 - Tegenstander    
Sat 11-04-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 2 - Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.04s)
Websitebeheer: Steven