Kalender Basket Sijsele U16 Niv 3


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 31-08-2019 16:00 oefenwedstrijd Avanti Brugge A - Basket Sijsele U16 Niv 3 143 - 23  
Sat 07-09-2019 12:00 beker wvl Kortrijk Spurs B - Basket Sijsele U16 Niv 3 88 - 28  
Sat 14-09-2019 15:00 competitie BBC Oudenburg A - Basket Sijsele U16 Niv 3 47 - 33  
Sat 21-09-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - Kortrijk Spurs B 28 - 113  
Sat 28-09-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - Jeugd Gentson B 56 - 80  
Sun 06-10-2019 13:00 competitie Gistel Oostende B - Basket Sijsele U16 Niv 3 70 - 37  
Sat 12-10-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - LDP Donza B 68 - 54  
Sat 19-10-2019 10:00 competitie Kortrijk Spurs B - Basket Sijsele U16 Niv 3 105 - 38  
Sat 02-11-2019 10:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 3 - Oostrozebeke A 70 - 66  
Sat 09-11-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - BBC Oudenburg A 50 - 75  
Sat 16-11-2019 15:30 competitie LDP Donza B - Basket Sijsele U16 Niv 3 60 - 62  
Sat 23-11-2019 10:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - Gistel Oostende B    
Sat 30-11-2019 14:45 competitie Jeugd Gentson B - Basket Sijsele U16 Niv 3    
Sat 21-12-2019 13:00 beker wvl Jeugdbasket Zwevegem A - Basket Sijsele U16 Niv 3    
Sun 05-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 11-01-2020 00:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 3 - Start Ronde 2    
Sat 25-01-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 21-03-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 3 - Tegenstander    
Sat 11-04-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele U16 Niv 3 - Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven