Kalender U16 Landelijk


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 18-08-2018 09:00 oefenwedstrijd U16 Landelijk - Tornooi FCC    
Sun 19-08-2018 09:00 oefenwedstrijd U16 Landelijk - Tornooi FCC    
Sat 01-09-2018 14:00 competitie KBBC Oostkamp A - U16 Landelijk    
Sun 09-09-2018 11:00 competitie BC Oostende A - U16 Landelijk    
Sat 15-09-2018 13:00 competitie U16 Landelijk - KBBC Oostkamp A    
Sat 22-09-2018 16:00 competitie Blankenberge A - U16 Landelijk    
Sat 29-09-2018 00:00 beker vlaanderen BBC Denderleeuw A - U16 Landelijk    
Sat 06-10-2018 13:00 competitie U16 Landelijk - Oostende Bredene A    
Sat 13-10-2018 10:00 competitie Avanti Brugge A - U16 Landelijk    
Sat 20-10-2018 13:00 competitie U16 Landelijk - Blankenberge A    
Sat 27-10-2018 13:00 competitie U16 Landelijk - BC Oostende A    
Sat 03-11-2018 13:00 competitie Oostende Bredene A - U16 Landelijk    
Sat 10-11-2018 13:00 competitie U16 Landelijk - Avanti Brugge A    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven