Kalender Basket Sijsele One (TDM1)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Thu 08-08-2019 20:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele One (TDM1) - Sgolba Aalter A 80 - 59  
Sat 10-08-2019 20:30 beker belgie Basket Sijsele One (TDM1) - Kortrijk Spurs A 77 - 75  
Wed 14-08-2019 20:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele One (TDM1) - Okapi Aalstar A 68 - 89  
Sun 18-08-2019 16:00 beker belgie Geel A - Basket Sijsele One (TDM1) 73 - 63  
Sun 25-08-2019 15:00 beker belgie Pepinster A - Basket Sijsele One (TDM1) 78 - 62  
Wed 28-08-2019 20:00 oefenwedstrijd Hansbeke A - Basket Sijsele One (TDM1) 79 - 85 Zaal Keiskant Drongen
Sat 31-08-2019 19:00 beker belgie Basket Sijsele One (TDM1) - Gembo Borgerhout A 69 - 79  
Sun 01-09-2019 15:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele One (TDM1) - Racing Luxembourg 78 - 74  
Sat 07-09-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Spirou Basket B 62 - 54  
Sat 14-09-2019 20:00 competitie Basket Waregem A - Basket Sijsele One (TDM1) 97 - 89  
Fri 20-09-2019 21:00 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele One (TDM1) 55 - 68 Versluys Dôme
Sun 29-09-2019 16:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Gembo Borgerhout A 77 - 87  
Fri 04-10-2019 20:30 beker vlaanderen Aalstar B (+15) - Basket Sijsele One (TDM1) 82 - 63  
Sat 12-10-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Guco Lier A 68 - 79  
Sat 26-10-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Gent Hawks A 71 - 74  
Fri 01-11-2019 21:00 competitie Limburg United B - Basket Sijsele One (TDM1) 97 - 65  
Sat 09-11-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Melsele-Beveren A 72 - 90  
Sat 23-11-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Royal IV Brussel 75 - 77  
Sat 30-11-2019 20:30 competitie LDP Donza A - Basket Sijsele One (TDM1) 95 - 82  
Sat 07-12-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Melco Ieper A 72 - 77  
Sat 14-12-2019 20:45 competitie Oxaco Boechout A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sun 05-01-2020 15:00 competitie Spirou Basket B - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sat 11-01-2020 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Basket Waregem A    
Sun 19-01-2020 16:00 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Gistel Oostende A    
Sat 25-01-2020 20:30 competitie Gembo Borgerhout A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sat 01-02-2020 20:30 competitie BBC Lommel A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sun 09-02-2020 14:00 competitie Guco Lier A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sat 15-02-2020 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - BBC Lommel A    
Sat 22-02-2020 20:15 competitie Gent Hawks A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sun 01-03-2020 14:30 competitie Melsele-Beveren A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sat 07-03-2020 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Limburg United B    
Sat 14-03-2020 19:30 competitie Royal IV Brussel - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sat 28-03-2020 20:45 competitie Melco Ieper A - Basket Sijsele One (TDM1)    
Sun 05-04-2020 16:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - LDP Donza A    
Sat 18-04-2020 20:30 competitie Basket Sijsele One (TDM1) - Oxaco Boechout A    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven