Klassement Sijsele Three

  Sijsele ACJ BRU BLA GIS IEP KNO KOE KOK MID OED OUD RUD WIB
Basket Sijsele   48-65 47-90 58-40 69-63   68-78 61-58 44-64   45-59   86-39 57-68
ACJ Brugge B 81-57   74-95 58-61     67-60 66-63 61-43 78-58   60-56 72-64 54-52
Avanti Brugge A 90-43 82-54   114-53 119-59 106-58 117-44 118-59       118-42   115-55
Blankenberge B     42-72   71-55 67-54 67-59   49-47 52-66 43-54 64-60 69-42 50-41
Gistel Oostende D 67-70 62-75 42-120     57-63   70-60 55-66 81-72 59-70 68-52 69-54  
Iebac Ieper A 69-51 48-36   53-47 65-59   78-64   66-32 77-64 53-54   20-0 86-36
Knokke-Heist B 57-75 57-65 55-112   75-82     66-60 37-83   53-61 62-57 83-60 74-48
Koekelare B 73-52 62-85 49-92 68-61   70-78 78-72   52-64 75-63   62-58 67-52  
Koksijde B     42-83 55-48 58-50 78-84 67-57 61-57   88-48 70-65 64-56   82-45
Middelkerke B 77-75   50-93 54-55 60-74 59-74 62-69   58-61   60-61 77-56 80-54 89-77
Oedelem A 86-42 61-50 58-80 43-34   67-64   74-59       66-49 78-49 66-42
Oudenburg A 67-68 41-97 58-92 68-59 67-49 0-20 68-71 71-81     46-56      
Ruddervoorde B   38-89 44-118 50-63 44-73 51-73   66-47 48-74 58-86 57-75 34-48   47-71
Wibac B 47-36 44-52     39-56 50-70 54-55 57-51 29-40 44-77 37-59 53-51    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Avanti Brugge A202002026102860
2.Oedelem A19172121399253
3.Iebac Ieper A201641253104852
4.ACJ Brugge B201551339115250
5.Koksijde B201551239109250
6.Blankenberge B2010101095117140
7.Gistel Oostende D208121250136936
8.Knokke-Heist B208121248142936
9.Koekelare B207131251138734
10.Basket Sijsele207131152133834
11.Middelkerke B197121260130233
12.Wibac B20515989126730
13.Oudenburg A203171071132125
14.Ruddervoorde B20119951144121

Laatst gewijzigd: 19-02-2018 om 21u13
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.45s)
Websitebeheer: Steven