Klassement Sijsele Three

  Sijsele ACJ BRU BLA GIS IEP KNO KOE KOK MID OED OUD RUD WIB
Basket Sijsele   48-65 47-90 58-40 69-63 68-57 68-78 61-58 44-64 56-63 45-59 67-95 86-39 57-68
ACJ Brugge B 81-57   74-95 58-61   51-61 67-60 66-63 61-43 78-58 57-63 60-56 72-64 54-52
Avanti Brugge A 90-43 82-54   114-53 119-59 106-58 117-44 118-59 84-62 107-68 94-50 118-42 20-0 115-55
Blankenberge B 55-51 53-50 42-72   71-55 67-54 67-59 72-57 49-47 52-66 43-54 64-60 69-42 50-41
Gistel Oostende D 67-70 62-75 42-120 55-49   57-63 46-74 70-60 55-66 81-72 59-70 68-52 69-54 56-59
Iebac Ieper A 69-51 48-36 52-81 53-47 65-59   78-64 73-47 66-32 77-64 53-54 75-53 20-0 86-36
Knokke-Heist B 57-75 57-65 55-112 62-61 75-82 81-86   66-60 37-83 61-67 53-61 62-57 83-60 74-48
Koekelare B 73-52 62-85 49-92 68-61 56-74 70-78 78-72   52-64 75-63 39-62 62-58 67-52 78-38
Koksijde B 75-61 81-56 42-83 55-48 58-50 78-84 67-57 61-57   88-48 70-65 64-56 20-0 82-45
Middelkerke B 77-75 60-62 50-93 54-55 60-74 59-74 62-69 57-66 58-61   60-61 77-56 80-54 89-77
Oedelem A 86-42 61-50 58-80 43-34 56-50 67-64 70-74 74-59 53-75 66-69   66-49 78-49 66-42
Oudenburg A 67-68 41-97 58-92 68-59 67-49 0-20 68-71 71-81 55-76   46-56   62-59 65-50
Ruddervoorde B 61-63 38-89 44-118 50-63 44-73 51-73 50-78 66-47 48-74 58-86 57-75 34-48   47-71
Wibac B 47-36 44-52 47-93 36-52 39-56 50-70 54-55 57-51 29-40 44-77 37-59 53-51 56-50  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Avanti Brugge A262602505130778
2.Iebac Ieper A262061657142966
3.Koksijde B262061628140166
4.Oedelem A262061633145066
5.ACJ Brugge B251691615147057
6.Blankenberge B2614121437148254
7.Knokke-Heist B2612141678180950
8.Gistel Oostende D2510151531166345
9.Middelkerke B2510151644172045
10.Koekelare B269171594176344
11.Basket Sijsele269171518174444
12.Wibac B267191275166140
13.Oudenburg A256191401164836
14.Ruddervoorde B261251171174025

Laatst gewijzigd: 16-04-2018 om 15u00
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.57s)
Websitebeheer: Steven