Klassement Sijsele Two

  Sijsele BLA GIS KNO KOE KOK IEP MID POP BRU OOS WEV KOR ROE
Basket Sijsele   74-65 102-61 78-51 74-62 68-62 66-68       82-86 76-59 49-69 61-52
Blankenberge A     64-43 79-54 76-53 71-54   72-37 64-51 77-69     65-60 70-62
Gistel Oostende C 60-79       69-77 49-95 52-101 65-79 56-62 68-86   82-78 54-77 54-82
Knokke-Heist A 79-75   69-60   71-54 64-43 71-90     58-77 69-87 68-84 63-84 57-62
Koekelare A   53-79 75-61     76-66 52-91 59-87 74-77   60-106 65-73 60-100 65-94
Koksijde A   82-68 79-61 75-71       72-62 75-76 78-84 74-63 66-54 51-84 64-53
Melco Ieper B 81-68 63-66   75-48 103-54 77-53   88-75   67-58 63-69 71-67   66-63
Middelkerke A 76-73 75-88 77-66 86-58 107-72 88-54     82-65 85-81 71-77   60-71  
Poperinge A 75-71 81-95 81-60 89-67 69-75 73-74 57-73 86-72     62-71   74-72  
Racing Brugge B 72-76 72-81 69-63 96-59 75-63   76-82   81-72     90-83 78-70 90-82
RHK Oostende A 82-69 87-68 82-59 100-68   84-57 91-87 70-65 98-65 83-84   107-86 95-69  
Wevelgem A 89-74 76-91   67-56 88-61 69-67 74-83 90-71 85-58 72-81       75-77
Wikings Kortrijk A 76-71 61-69     71-48   76-71 100-61 68-49 72-80 69-74 57-72   84-68
Wytewa Roeselare A 66-70 95-76 59-55 103-66     79-80 87-60 71-62 69-88 80-85 81-76    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.RHK Oostende A201821697140756
2.Blankenberge A201641484130252
3.Melco Ieper B201641580131552
4.Racing Brugge B201461587146048
5.Wikings Kortrijk A201281490131244
6.Basket Sijsele2010101456139140
7.Wytewa Roeselare A2010101485140440
8.Wevelgem A209111517148238
9.Middelkerke A209111476149438
10.Koksijde A209111341139538
11.Poperinge A208121384148436
12.Knokke-Heist A204161267156428
13.Koekelare A204161258163728
14.Gistel Oostende C201191198157322

Laatst gewijzigd: 19-02-2018 om 21u10
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.44s)
Websitebeheer: Steven