Klassement U12

  Sijsele BLA PAN GIS C GIS D IZE KOK BRE OOS POP ROE TIE
Basket Sijsele     78-29 47-30 39-84 43-47 52-47   76-49   39-81 79-54
Blankenberge B 33-57     43-14 52-40 39-41 43-56 52-36       52-32
De Panne A 45-44 33-28   49-35   49-52 29-54 46-38 39-56 26-56 25-78 27-78
Gistel Oostende C   29-56 20-32   37-76   27-85 10-48 25-58 23-41 18-80 43-50
Gistel Oostende D 63-58 67-46 73-38 71-44   58-41 53-66     77-44 28-97 68-68
Izegem A 70-66 29-34   62-24     33-53   48-44 35-35 40-107 40-46
Koksijde A 84-37 64-38   82-26 70-34 79-22   58-43 84-22 54-37    
Oostende Bredene A 35-56 35-53 61-21 37-37 55-48 64-38     73-39 52-58 73-13  
Oostkamp B 39-78 31-59     41-48 39-44 27-55 55-33     24-110 45-59
Poperinge B 29-49 40-36 61-55 56-20 56-63 39-41   54-42 47-60   36-81  
Roeselare A   79-23 73-13   117-47   79-79 105-20 108-34 89-25   140-21
Tielt A 37-67 57-55 47-37     63-47 22-50 31-49 47-41 68-48 35-84  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Roeselare A17151152158048
2.Koksijde A17151112062448
3.Gistel Oostende D1710699896938
4.Basket Sijsele1710796585637
5.Tielt A179781597236
6.Izegem A178873088234
7.Blankenberge B178974274033
8.Poperinge B177976287132
9.Oostende Bredene A177979477432
10.De Panne A1751259393227
11.Oostkamp B17413704103325
12.Gistel Oostende C1701646297318

Laatst gewijzigd: 19-02-2018 om 21u16
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.30s)
Websitebeheer: Steven