Klassement Basket Sijsele U12 Niv 3

  Sijsele BLA GIS KNE KNO OOS
Basket Sijsele   44-67   60-53 35-46 62-54
Blankenberge A     88-33 87-46    
Gistel A 47-83 34-100        
Knesselare A     76-42   51-73  
Knokke-Heist A   64-50 80-23 76-38   64-45
Oostende A 47-45 56-60 88-23 78-40    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Knokke-Heist A66040324218
2.Blankenberge A65145227716
3.Basket Sijsele63332931412
4.Oostende A63336829412
5.Knesselare A6153044168
6.Gistel A6062025156

Laatst gewijzigd: 11-11-2019 om 18u40
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.07s)
Websitebeheer: Steven