Klassement Basket Sijsele U14 Niv 3

  Sijsele BRU BLA BRE GIS IZE
Basket Sijsele   53-37 29-85 63-40   45-108
Avanti Brugge A 49-48   38-89   59-36 18-88
Blankenberge A 114-31     109-24 107-19  
Bredene A   54-46 30-102   61-53 39-117
Gistel B 38-57 56-51       6-87
Izegem A     36-86 89-28 112-29  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A77069220721
2.Izegem A76163725119
3.Basket Sijsele73432647113
4.Bredene A72527657911
5.Avanti Brugge A72529842411
6.Gistel B7162375349

Laatst gewijzigd: 11-11-2019 om 18u39
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.17s)
Websitebeheer: Steven