Klassement Basket Sijsele U14 Niv 3

  Sijsele AAL BRU BRE GIS B GIS C KOK ROE
Basket Sijsele       67-47 63-49 85-35 57-86  
Aalter A 46-74         95-30   81-31
Avanti Brugge B 30-68 34-72       54-30 36-77 57-51
Bredene A   44-74 47-60         52-47
Gistel Oostende B     36-51 37-37   46-30   56-60
Gistel Oostende C     32-58   45-42      
Koksijde A 81-32     77-33 90-43 104-34    
Roeselare B   45-95       81-36 43-76  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Koksijde A77059127821
2.Avanti Brugge B85338041318
3.Basket Sijsele75244637417
4.Aalter A65146325816
5.Roeselare B72535845311
6.Gistel Oostende B71530937610
7.Gistel Oostende C81727256510
8.Bredene A6142603629

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 17u06


Klassement U14 3 A

  Sijsele BRU BLA BRE GIS IZE
Basket Sijsele   53-37 29-85 63-40 44-45 45-108
Avanti Brugge A 49-48   38-89 41-30 59-36 18-88
Blankenberge A 114-31 94-26   109-24 107-19 82-52
Bredene A 46-67 54-46 30-102   61-53 39-117
Gistel B 38-57 56-51 36-88 38-43   6-87
Izegem A 104-44 74-31 36-86 89-28 112-29  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A1010095632130
2.Izegem A108286740826
3.Basket Sijsele104648166618
4.Avanti Brugge A103739662216
5.Bredene A103739572516
6.Gistel B102835670914

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.34s)
Websitebeheer: Steven