Klassement U14 Landelijk

  Sijsele Gent Leuven Bredene Sint-Niklaas Antwerpen
Basket Sijsele       63-82 49-56  
Bavi Gent A 90-41     47-80    
Leuven Bears A         37-58  
Oostende Bredene A     58-32      
Sint-Niklase Condors A           65-108
Soba Antwerpen A   93-52 105-32      

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Soba Antwerpen A3303061499
2.Oostende Bredene A3302201429
3.Sint-Niklase Condors A3211791947
4.Bavi Gent A3121892145
5.Basket Sijsele3031532283
6.Leuven Bears A3031012213

Laatst gewijzigd: 26-11-2017 om 18u05


Klassement U14_R1

  Sijsele ASS DEP BAZ LIE LAA
Basket Sijsele   40-73 71-62 68-49 66-45 76-52
Asse-Ternat A 77-48   96-42 66-26 112-18 96-39
De Pinte A 45-89 39-93   70-39 90-37 60-42
Glory Bazel A 45-75 31-76 64-49   74-49 50-53
Guco Lier A 43-78 25-106 80-61 58-61   76-59
Laarne A 63-80 33-82 74-61 47-73 40-59  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Asse-Ternat A1010087734130
2.Basket Sijsele108269155426
3.Glory Bazel A104651261118
4.De Pinte A103757968516
5.Guco Lier A103749074716
6.Laarne A102850271314

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.11s)
Websitebeheer: Steven