Klassement U14 Provinciaal

  Sijsele ACJ BSB PAN GIS M KNO MID BRE B BRE M ZED
Basket Sijsele   47-20 115-0 43-57 123-16 69-37 72-34 67-46 65-37 97-15
ACJ Brugge B 26-56   85-20 20-102 78-43 59-83 61-32 60-42   60-45
Blue Stars Brugge A 21-82 29-63   2-129 58-58 17-98 29-48 19-95 25-91  
De Panne A 100-32 79-28 129-27   94-25 52-66   121-34 62-44 117-14
Gistel Oostende M 21-111 21-84 28-55 11-142   32-119 38-36 26-130 26-90 23-74
Knokke-Heist A 49-63 57-51 95-19 32-107 104-29   93-27 62-89 58-43 95-40
Middelkerke B 24-89 45-34 83-37 22-75 69-43 32-79   21-82 46-84 29-50
Oostende Bredene B 44-46 75-39 109-18 38-76 101-19 68-52 114-31   50-43 109-30
Oostende Bredene M 58-47 56-59 113-20 50-94 100-21 74-72 85-22 58-80   59-45
Zedelgem A 26-72 33-54 60-35 19-121 68-32 33-75 63-30 37-93 49-55  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.De Panne A17161165750749
2.Basket Sijsele18153129663148
3.Oostende Bredene B18135139982544
4.Knokke-Heist A18126132690442
5.Oostende Bredene M17107114084137
6.ACJ Brugge B179888186535
7.Zedelgem A17512701115627
8.Middelkerke B17413631112825
9.Gistel Oostende M18116512163621
10.Blue Stars Brugge A17115431148120

Laatst gewijzigd: 16-04-2018 om 15u05
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.22s)
Websitebeheer: Steven