Klassement Basket Sijsele U16 Niv 2

  Sijsele IEP IZE POP BRU ROE WEV ZWE
Basket Sijsele   60-58 61-54 71-101 70-49 69-62 70-74 56-42
Ieper A 66-68   33-58 59-100 51-76 81-36 63-63 64-56
Izegem A 66-61 68-34   75-76 72-62 60-42 50-67 55-50
Poperinge A 102-50 94-57 110-70   98-67 87-60 87-76 60-41
Racing Brugge A 60-54 86-74 36-66 83-96   66-70 44-79 50-74
Roeselare A 78-89 45-56 55-69 45-101 61-62   38-68 49-49
Wevelgem A 64-61 90-58 80-48 99-88 92-69 64-50   47-40
Zwevegem A 48-59 54-46 43-40 47-86 55-61 65-29 40-72  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Poperinge A14131128690040
2.Wevelgem A14121103580639
3.Basket Sijsele148689992430
4.Izegem A148685181030
5.Racing Brugge A1459871101224
6.Zwevegem A144970477423
7.Ieper A1431080095421
8.Roeselare A1411272098617

Laatst gewijzigd: 08-12-2019 om 14u10
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.13s)
Websitebeheer: Steven