Klassement Basket Sijsele U16 Niv 2

  Sijsele IEP IZE POP BRU ROE WEV ZWE
Basket Sijsele     61-54 71-101 70-49 69-62 70-74 56-42
Ieper A 66-68   33-58 59-100   81-36   64-56
Izegem A 66-61 68-34   75-76   60-42 50-67  
Poperinge A 102-50 94-57     98-67 87-60 87-76 60-41
Racing Brugge A 60-54 86-74 36-66 83-96   66-70   50-74
Roeselare A   45-56 55-69   61-62   38-68 49-49
Wevelgem A   90-58 80-48 99-88 92-69 64-50   47-40
Zwevegem A 48-59 54-46 43-40   55-61   40-72  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Poperinge A1110198973831
2.Wevelgem A1110182963831
3.Basket Sijsele116568972423
4.Izegem A116565458823
5.Racing Brugge A114768981019
6.Zwevegem A113754260418
7.Ieper A113862875517
8.Roeselare A111956873114

Laatst gewijzigd: 11-11-2019 om 18u37
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.11s)
Websitebeheer: Steven