Klassement U16 Landelijk

  Sijsele AAL DEI LIE NIK ZEL
Basket Sijsele   46-91   49-65 60-52 62-62
Aalstar A 82-47   120-41 76-61   90-59
Deinze A 52-74 41-112   56-118 41-62 53-118
Guco Lier A 102-41 67-54 127-36   101-47  
Sint-Niklaas A 54-59 66-85 81-57 46-94   58-68
Zele A 49-55 58-68 98-53 81-77 93-60  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Aalstar A98177848625
2.Guco Lier A97281248623
3.Zele A95368657620
4.Basket Sijsele94449360918
5.Sint-Niklaas A92752665813
6.Deinze A9094309109

Laatst gewijzigd: 22-10-2017 om 18u12
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.06s)
Websitebeheer: Steven