Klassement Basket Sijsele U16 Niv 3

  Sijsele GIS GEN KOR LDP OUD
Basket Sijsele   75-49 56-80 28-113 69-54 50-75
Gistel B 70-37   48-43 19-90 93-34 40-71
Jeugd Gentson B 115-52 60-55   36-81 79-52 62-55
Kortrijk Spurs B 105-38 69-31 92-38   122-20 81-47
LDP Donza B 60-62 28-62 25-102 24-111   17-100
Oudenburg A 47-33 59-51 47-51 55-79 82-29  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk Spurs B1010094333630
2.Jeugd Gentson B107366656324
3.Oudenburg A106463849322
4.Gistel B104651856618
5.Basket Sijsele103750076816
6.LDP Donza B1001034388210

Laatst gewijzigd: 08-12-2019 om 14u11
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.08s)
Websitebeheer: Steven