Klassement Basket Sijsele U16 Niv 3

  Sijsele GIS GEN KOR LDP OUD
Basket Sijsele     56-80 28-113 69-54 50-75
Gistel B 70-37     19-90 93-34  
Jeugd Gentson B   60-55   36-81 79-52 62-55
Kortrijk Spurs B 105-38 69-31     122-20 81-47
LDP Donza B   28-62 25-102     17-100
Oudenburg A 47-33 59-51 47-51 55-79    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk Spurs B88074027424
2.Jeugd Gentson B76147037119
3.Oudenburg A84448542416
4.Gistel B73438137713
5.Basket Sijsele7163115449
6.LDP Donza B7072306277

Laatst gewijzigd: 11-11-2019 om 18u38
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.08s)
Websitebeheer: Steven