Klassement U18 Landelijk

  Sijsele Dessel Gistel Lier Kontich Leuven
Basket Sijsele   89-74     71-50  
Dessel-Retie A            
Gistel Oostende A         95-76  
Guco Lier A     53-80     70-76
Kontich Wolves A       101-87    
Leuven Bears A 76-68 96-61        

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Leuven Bears A3302481999
2.Basket Sijsele3212282007
3.Gistel Oostende A2201751296
4.Kontich Wolves A3122272535
5.Guco Lier A3032102573
6.Dessel-Retie A2021351852

Laatst gewijzigd: 26-11-2017 om 18u02


Klassement U18_R1

  Sijsele DEN GER OOS BRU WEV
Basket Sijsele   84-58 90-35 60-74 74-48 91-43
Denderregio A 77-75   97-51 51-82 60-41 101-61
Geraardsbergen A 55-96 46-111   55-113 63-86 68-63
Oostende A 68-62 106-39 137-43   100-38 133-30
Rc Brugge A 55-71 50-50 107-73 36-105   79-54
Wevelgem A 55-91 79-90 70-66 29-140 53-77  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oostende A10100105844330
2.Basket Sijsele107379456824
3.Denderregio A106373467523
4.Rc Brugge A104561770319
5.Geraardsbergen A101955597012
6.Wevelgem A101953793612

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.11s)
Websitebeheer: Steven