Klassement Basket Sijsele U21 Niv 2

Nog geen klassement ter beschikking.

Klassement Basket Sijsele U21

  Sijsele AAL BLA FAL GER OOS WEV
Basket Sijsele   62-59 71-52 74-74 76-64 74-58 76-51
Aalstar A 53-66   82-57 41-77 74-48 82-76 102-59
Blankenberge A 63-72 40-63   64-65 83-69 50-85 56-52
Falco Gent B 65-45 52-62 86-45   92-58 82-63 90-54
Geraardsbergen A 61-55 67-70 20-0 50-74   61-82 80-72
Oostkamp A 63-47 73-58 75-68 78-72 75-51   81-68
Wevelgem A 70-74 71-53 88-43 56-94 81-74 52-91  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Falco Gent B129292369031
2.Oostkamp A129390076530
3.Basket Sijsele128379273329
4.Aalstar A127579974826
5.Geraardsbergen A123970383418
6.Wevelgem A123977491418
7.Blankenberge A1221062182815

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.15s)
Websitebeheer: Steven