Klassement Basket Sijsele One (TDM1)

  Sijsele BOR GEN GIS LIE LDP LIM LOM IEP MEL BOE BXL SPI WAR
Basket Sijsele   77-87 71-74 74-69 68-79     83-84 72-77 72-90   75-77 62-54 67-86
Gembo A 82-65     84-52     73-104 79-68 92-84 73-65   95-68 79-46 74-73
Gent Hawks A   89-68   90-61 99-68 62-63 103-72       86-72 75-63 69-64 92-88
Gistel A 55-68 69-92 81-102   74-76 68-79   72-81 61-106   55-79   67-72 64-76
Guco Lier A   68-81 86-96 87-47   84-69 64-88 71-70 67-86   79-60     70-75
LDP Donza A 95-82 71-82 56-69       71-80 77-43 57-71 91-75   78-71 78-63  
Limburg Utd B 97-65 77-82   88-55   71-75       62-71 92-78 84-85 99-68  
Lommel A 109-87   100-90     91-79 77-70   78-92 90-93 72-84 91-62 88-59 75-77
Melco Ieper A   93-80 68-59   72-65 82-75 80-74 76-68   73-67 85-78 74-65   80-56
Melsele A     94-84 82-76 83-89 91-84 89-78   95-96   86-71 72-75   77-66
Oxaco A 69-67 81-79 73-72   98-96 77-60 89-96 96-76   78-83   66-73   85-86
Royal IV A   97-71     75-83 73-71 71-69     76-90 75-73   57-63  
Spirou B 81-59 63-65 75-82 65-50 72-74     64-62 61-65 71-68 74-72 61-73    
Waregem A 97-89   43-91 80-49 89-77 86-80 83-75 74-97   81-89   91-68 93-58  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Melco Ieper A181711460127052
2.Gent Hawks A191451584136647
3.Gembo A191451518141047
4.Melsele A191271560148643
5.Waregem A191271500145743
6.Lommel A199101520148537
7.Guco Lier A18991383140236
8.Royal IV A18991304138236
9.Oxaco A198111479149235
10.LDP Donza A198111409142135
11.Limburg Utd B188101476137934
12.Spirou B197121234136233
13.Basket Sijsele183151303146224
14.Gistel A180181125148118

Laatst gewijzigd: 17-02-2020 om 20u31
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 3.65s)
Websitebeheer: Steven