Klassement Basket Sijsele One (TDM1)

  Sijsele BOR GEN GIS LIE LDP LIM LOM IEP MEL BOE BXL SPI WAR
Basket Sijsele   77-87 71-74 74-69 68-79   78-87 83-84 72-77 72-90   75-77 62-54 67-86
Gembo A 82-65     84-52 74-87   73-104 79-68 92-84 73-65 61-62 95-68 79-46 74-73
Gent Hawks A 94-82 89-68   90-61 99-68 62-63 103-72 95-80     86-72 75-63 69-64 92-88
Gistel A 55-68 69-92 81-102   74-76 68-79   72-81 61-106   55-79 75-79 67-72 64-76
Guco Lier A   68-81 86-96 87-47   84-69 64-88 71-70 67-86 92-86 79-60     70-75
LDP Donza A 95-82 71-82 56-69 96-68     71-80 77-43 57-71 91-75   78-71 78-63  
Limburg Utd B 97-65 77-82 96-84 88-55   71-75       62-71 92-78 84-85 99-68 66-69
Lommel A 109-87   100-90 78-75 87-65 91-79 77-70   78-92 90-93 72-84 91-62 88-59 75-77
Melco Ieper A   93-80 68-59   72-65 82-75 80-74 76-68   73-67 85-78 74-65 80-55 80-56
Melsele A 97-88   94-84 82-76 83-89 91-84 89-78   95-96   86-71 72-75 78-83 77-66
Oxaco A 69-67 81-79 73-72   98-96 77-60 89-96 96-76 73-92 78-83   66-73   85-86
Royal IV A   97-71     75-83 73-71 71-69   74-90 76-90 75-73   57-63 73-63
Spirou B 81-59 63-65 75-82 65-50 72-74 59-64   64-62 61-65 71-68 74-72 61-73    
Waregem A 97-89   43-91 80-49 89-77 86-80 83-75 74-97   81-89   91-68 93-58  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Melco Ieper A212011722147261
2.Gent Hawks A221661857162454
3.Gembo A211471653155949
4.Melsele A221391821174948
5.Waregem A211381632159647
6.Lommel A2211111765172044
7.Guco Lier A2111101627164943
8.Royal IV A2111101530161043
9.Limburg Utd B2110111725161041
10.LDP Donza A2110111569154841
11.Oxaco A219121614164539
12.Spirou B228141431158438
13.Basket Sijsele213181551174027
14.Gistel A210211343173421

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 16u47
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.45s)
Websitebeheer: Steven