Yvan De Craemer

Voorzitter & Sportief manager

yvan@basketsijsele.eu

Steven Van de Keere

Sponsoring & Social Media

steven@basketsijsele.eu

   

Peter De Coessemaeker

Penningmeester

peter@basketsijsele.eu

Rik Buysse

Bestuurslid

rik@basketsijsele.eu

   

Nancy Coens

Barwerking

nancy@basketsijsele.eu

Nico De Baene

Secretaris

nico@basketsijsele.eu

   

Philippe Mus

Evenementen

philippe@basketsijsele.eu

 
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2023 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven