Kalender Basket Sijsele Two (1e Prov)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 24-09-2022 20:30 competitie Mibac Middelkerke - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 01-10-2022 18:00 competitie KBBC Oostkamp B - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 08-10-2022 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - BBC Zwevezele    
Sun 16-10-2022 17:00 competitie BC Koekelaere - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 22-10-2022 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - Mibac Middelkerke    
Sat 29-10-2022 00:00 beker wvl Knokke Heist B - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 05-11-2022 20:00 competitie KBGO Finexa Basket@Sea C - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 19-11-2022 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - KBBC Oostkamp B    
Sat 26-11-2022 18:30 competitie Rc Brugge B - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 03-12-2022 00:00 beker wvl Basket Sijsele Two (1e Prov) - Beker 1/16 Fin    
Sat 10-12-2022 20:00 competitie BBC Zwevezele - Basket Sijsele Two (1e Prov)    
Sat 17-12-2022 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - BC Koekelaere    
Sat 07-01-2023 00:00 beker wvl Basket Sijsele Two (1e Prov) - Beker 1/8 Fin    
Sat 14-01-2023 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - Rc Brugge B    
Sat 28-01-2023 17:30 competitie Basket Sijsele Two (1e Prov) - KBGO Finexa Basket@Sea C    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven