Kalender Two P2


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-08-2023 20:00 oefenwedstrijd Blankenberge A - Two P2 54 - 49  
Fri 18-08-2023 20:00 oefenwedstrijd Two P2 - Middelkerke A 63 - 66  
Sun 27-08-2023 18:00 oefenwedstrijd ACJ Brugge A - Two P2 50 - 53 Sportcomplex Xaverianen
Sat 02-09-2023 13:00 oefenwedstrijd Two P2 - Oostkamp U21A 47 - 91  
Sat 23-09-2023 17:00 competitie Two P2 - Rapid Langemark A 70 - 75  
Sat 30-09-2023 17:00 competitie KBT ION Waregem C - Two P2 79 - 87  
Sat 07-10-2023 17:00 competitie Two P2 - Wytewa Roeselare B 67 - 70  
Sat 14-10-2023 20:30 competitie BC Knokke-Heist A - Two P2 70 - 60  
Sat 21-10-2023 17:00 competitie Two P2 - BBC Gullegem A 63 - 70  
Sat 28-10-2023 17:00 beker wvl Two P2 - Basket Avelgem A 73 - 67  
Sat 04-11-2023 20:15 competitie VK Iebac Ieper A - Two P2 88 - 56  
Sat 11-11-2023 17:00 competitie Two P2 - BC Delrue JP Oostende A 73 - 59  
Sat 18-11-2023 18:00 competitie Avanti Brugge B - Two P2 65 - 39  
Sun 26-11-2023 14:00 competitie Two P2 - Basket Desselgem A 57 - 48  
Sat 02-12-2023 20:30 beker wvl Blankenberge A - Two P2 (+5) 56 - 75  
Sat 09-12-2023 18:00 competitie Basket Izegem B - Two P2 66 - 55  
Sat 16-12-2023 17:00 competitie Two P2 - Basket Tielt A 58 - 73  
Sat 23-12-2023 17:00 competitie Two P2 - Bobcat Wielsbeke A 87 - 66  
Fri 05-01-2024 20:30 beker wvl Two P2 - SKT Ieper C 72 - 76  
Sat 13-01-2024 20:30 competitie Bbv Oedelem A - Two P2 74 - 65  
Sat 27-01-2024 20:15 competitie Rapid Langemark A - Two P2 70 - 56  
Sat 03-02-2024 17:00 competitie Two P2 - KBT ION Waregem C 64 - 60  
Fri 16-02-2024 21:00 competitie Wytewa Roeselare B - Two P2 71 - 63  
Sun 25-02-2024 17:00 competitie Two P2 - BC Knokke-Heist A 61 - 54  
Sun 03-03-2024 11:00 competitie BBC Gullegem A - Two P2 76 - 38  
Sat 09-03-2024 17:00 competitie Two P2 - VK Iebac Ieper A 83 - 70  
Sun 17-03-2024 11:00 competitie BC Delrue JP Oostende A - Two P2 69 - 92  
Sat 23-03-2024 17:00 competitie Two P2 - Avanti Brugge B 56 - 71  
Sat 13-04-2024 20:15 competitie Basket Desselgem A - Two P2 74 - 57  
Sat 20-04-2024 17:00 competitie Two P2 - Basket Izegem B 76 - 60  
Sat 27-04-2024 20:15 competitie Basket Tielt A - Two P2 78 - 48  
Sat 04-05-2024 20:00 competitie Two P2 - Bbv Oedelem A 79 - 53  
Sun 12-05-2024 11:00 competitie Bobcat Wielsbeke A - Two P2 84 - 76  

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2024 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven