Kalender Basket Sijsele U12 Niveau 4


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 18-09-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Avanti Brugge B    
Sat 25-09-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Zedelgem C    
Sat 02-10-2021 09:00 competitie Blankenberge B - Basket Sijsele U12 Niveau 4    
Sat 09-10-2021 13:00 competitie De Panne B - Basket Sijsele U12 Niveau 4    
Sat 16-10-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Rc Brugge A    
Sat 23-10-2021 12:00 competitie Avanti Brugge B - Basket Sijsele U12 Niveau 4    
Sat 30-10-2021 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Poules    
Sun 14-11-2021 13:00 competitie Zedelgem C - Basket Sijsele U12 Niveau 4    
Sat 20-11-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 Niveau 4 - De Panne B    
Sat 27-11-2021 13:15 competitie Rc Brugge A - Basket Sijsele U12 Niveau 4    
Sat 04-12-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Blankenberge B    
Sat 11-12-2021 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Poules    
Sat 08-01-2022 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niveau 4 - Poules    
Sat 29-01-2022 00:00 beker wvl Basket Sijsele U12 Niveau 4 - 1/8 Finales Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2021 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven