Kalender Basket Sijsele U14 Niveau 2


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sun 29-08-2021 11:00 oefenwedstrijd Helios Zottegem B - Basket Sijsele U14 Niveau 2 15 - 116  
Sat 04-09-2021 13:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele U14 Niveau 2 - LDP Donza B 100 - 21  
Sat 11-09-2021 16:00 beker vlaanderen Basket Sijsele U14 Niveau 2 - Elite Academy Antwerp A 74 - 53  
Sat 18-09-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U14 Niveau 2 - Blankenberge A 42 - 121  
Sat 25-09-2021 13:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele U14 Niveau 2 - Tigers Evergem A 29 - 113  
Sat 02-10-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U14 Niveau 2 - BC Oostende A 68 - 99  
Sat 09-10-2021 13:00 competitie BC Gistel Oostende A - Basket Sijsele U14 Niveau 2 65 - 83  
Sat 16-10-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U14 Niveau 2 - BJM Knesselare A 71 - 66  
Sat 23-10-2021 13:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U14 Niveau 2    
Sat 30-10-2021 11:00 beker vlaanderen Guco Lier A - Basket Sijsele U14 Niveau 2    
Sat 06-11-2021 15:00 competitie BC Oostende A - Basket Sijsele U14 Niveau 2    
Sat 20-11-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U14 Niveau 2 - BC Gistel Oostende A    
Sat 27-11-2021 13:30 competitie BJM Knesselare A - Basket Sijsele U14 Niveau 2   MEOS Maldegem
Sat 08-01-2022 00:00 beker vlaanderen Basket Sijsele U14 Niveau 2 - 1/8 Finales Tegenstander    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2021 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.05s)
Websitebeheer: Steven