Kalender Basket Sijsele One (TDM2)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Wed 17-08-2022 00:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele One (TDM2) - LDP Donza    
Sun 21-08-2022 16:00 beker belgie Esneux St-L United - Basket Sijsele One (TDM2)    
Wed 24-08-2022 00:00 oefenwedstrijd Rc Brugge - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 27-08-2022 20:15 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2) - Basket Willebroek    
Sat 03-09-2022 20:45 beker belgie Kontich Wolves - Basket Sijsele One (TDM2) (+5)    
Wed 07-09-2022 20:30 oefenwedstrijd Falco Gent - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 10-09-2022 00:00 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2) (+5) - BBC Croonen Lommel    
Sat 17-09-2022 21:00 competitie Mailleux Comblain BIS - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 24-09-2022 00:00 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2) - Beker 1/16 Fin    
Sat 01-10-2022 20:15 competitie Basket Willebroek - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 08-10-2022 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - Union BC Quaregnon    
Sat 15-10-2022 20:30 competitie BC Asse-Ternat - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 22-10-2022 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - Royal IV BXL B    
Sat 29-10-2022 00:00 beker vlaanderen Melsele-Beveren - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sun 30-10-2022 00:00 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2) - Beker 1/8 Fin    
Fri 04-11-2022 21:00 competitie United Basket Woluwe - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 12-11-2022 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - BC Sprimont    
Sat 19-11-2022 20:30 competitie RBC Pepinster - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 26-11-2022 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - KBBC Oostkamp    
Sat 03-12-2022 00:00 beker vlaanderen Basket Sijsele One (TDM2) - Beker 1/8 Fin    
Sat 10-12-2022 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - Kangoeroes Basket Mechelen    
Sat 17-12-2022 20:30 competitie GSG Aarschot - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 07-01-2023 00:00 beker vlaanderen Basket Sijsele One (TDM2) - Beker 1/4 Fin    
Sat 14-01-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - KBGO Finexa Basket@Sea    
Sat 21-01-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - United Basket Woluwe    
Sat 28-01-2023 20:45 competitie KBBC Oostkamp - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 04-02-2023 20:00 competitie BC L'9 Flénu - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 11-02-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - Mailleux Comblain BIS    
Sat 25-02-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - Basket Willebroek    
Sat 04-03-2023 21:00 competitie Union BC Quaregnon - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 11-03-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - BC Asse-Ternat    
Sat 18-03-2023 20:15 competitie Royal IV BXL B - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 25-03-2023 20:30 competitie BC Sprimont - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 01-04-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - RBC Pepinster    
Sat 22-04-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - GSG Aarschot    
Sat 29-04-2023 17:00 competitie Kangoeroes Basket Mechelen - Basket Sijsele One (TDM2)    
Fri 05-05-2023 21:00 competitie KBGO Finexa Basket@Sea - Basket Sijsele One (TDM2)    
Sat 13-05-2023 20:15 competitie Basket Sijsele One (TDM2) - BC L'9 Flénu    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven