Kalender U16 (Niveau 2)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 10-09-2022 11:00 beker vlaanderen Amon Jeugd Gentson - U16 (Niveau 2)    
Sat 17-09-2022 15:00 competitie KBGO Finexa Basket@Sea - U16 (Niveau 2)    
Sat 01-10-2022 16:00 competitie Avanti Brugge - U16 (Niveau 2)    
Sat 08-10-2022 13:00 competitie U16 (Niveau 2) - Basketclub Koekelare    
Sun 16-10-2022 11:00 competitie Sgolba Aalter - U16 (Niveau 2)    
Sat 22-10-2022 13:00 competitie U16 (Niveau 2) - KBGO Finexa Basket@Sea    
Sat 29-10-2022 00:00 beker vlaanderen U16 (Niveau 2) - Basket Zonhoven    
Sat 05-11-2022 13:00 competitie U16 (Niveau 2) - Sgolba Aalter    
Sun 13-11-2022 12:30 competitie Basketclub Koekelare - U16 (Niveau 2)    
Sat 19-11-2022 13:00 competitie U16 (Niveau 2) - Avanti Brugge    
Sat 03-12-2022 00:00 beker vlaanderen Kontich Wolves - U16 (Niveau 2)    
Sat 07-01-2023 00:00 beker vlaanderen U16 (Niveau 2) - Beker 1/8 Fin    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven