Kalender U18 N3


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sun 20-08-2023 17:00 oefenwedstrijd BBC Denderleeuw A - U18 N3 86 - 31  
Sat 26-08-2023 10:00 oefenwedstrijd BBC Wervik A - U18 N3 87 - 38  
Sat 02-09-2023 17:00 oefenwedstrijd U18 N3 - Aalter B 20 - 116  
Sat 09-09-2023 13:30 oefenwedstrijd KBBC Bavi Gent A - U18 N3 20 - 0  
Sun 10-09-2023 13:00 beker wvl KBGO Basket@Sea B - U18 N3 49 - 55  
Sun 17-09-2023 11:00 competitie KBBC De Panne A - U18 N3 88 - 44  
Sat 23-09-2023 13:00 competitie U18 N3 - BBC Koksijde A 41 - 75  
Sat 30-09-2023 13:30 competitie Racing Brugge A - U18 N3 77 - 48  
Sat 07-10-2023 13:00 competitie U18 N3 - Blankenberge A 43 - 97  
Sat 14-10-2023 15:30 competitie BC Knokke-Heist A - U18 N3 0 - 20  
(Forfait BC Knokke-Heist)
Sat 21-10-2023 13:00 competitie U18 N3 - KBBC De Panne A 42 - 81  
Sat 28-10-2023 15:00 beker wvl U18 N3 - Desselgem A 58 - 46  
Sat 04-11-2023 13:00 competitie U18 N3 - Racing Brugge A 50 - 86  
Sun 12-11-2023 15:00 competitie BBC Koksijde A - U18 N3 89 - 27  
Sat 18-11-2023 15:30 competitie Blankenberge A - U18 N3 78 - 36  
Sat 25-11-2023 13:00 competitie U18 N3 - BC Knokke-Heist A 20 - 0  
(Forfait BC Knokke-Heist)
Sat 02-12-2023 13:00 beker wvl U18 N3 - KBBC De Panne A 64 - 96  
Sun 14-01-2024 13:00 competitie Deerlijk-Zwevegem A - U18 N3 87 - 30  
Sat 20-01-2024 15:00 competitie Roeselare B - U18 N3 96 - 32  
Sun 28-01-2024 11:00 beker wvl Deerlijk-Zwevegem A - U18 N3 90 - 28  
Sat 03-02-2024 15:00 competitie U18 N3 - BBC Wervik A 37 - 78  
Sat 24-02-2024 13:00 competitie U18 N3 - KBT Waregem B 46 - 80  
Sat 02-03-2024 15:00 competitie Blankenberge B - U18 N3 82 - 30  
Sat 09-03-2024 15:00 competitie U18 N3 - Desselgem A 45 - 73  
Sat 16-03-2024 13:00 competitie U18 N3 - Roeselare B 40 - 95  
Sat 23-03-2024 11:00 competitie U18 N3 - Deerlijk-Zwevegem A 45 - 107  
Sat 20-04-2024 15:00 competitie BBC Wervik A - U18 N3 109 - 46  
Sat 27-04-2024 14:00 competitie Desselgem A - U18 N3 68 - 40  
Sat 04-05-2024 13:00 competitie U18 N3 - Blankenberge B 57 - 80  
Sun 12-05-2024 15:00 competitie KBT Waregem B - U18 N3 81 - 49  

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2024 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven