Kalender U21 (Niveau 2)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 10-09-2022 00:00 beker vlaanderen U21 (Niveau 2) - LDP Donza    
Sat 17-09-2022 13:30 competitie Rc Brugge - U21 (Niveau 2)    
Sat 24-09-2022 11:00 competitie U21 (Niveau 2) - Wevelgem-Moorsele    
Sat 01-10-2022 12:00 competitie SKT Ieper - U21 (Niveau 2)    
Sat 08-10-2022 11:00 competitie U21 (Niveau 2) - Sint-Niklase Condors    
Sun 16-10-2022 17:00 competitie KBBC Sparta Laarne - U21 (Niveau 2)    
Sat 22-10-2022 11:00 competitie U21 (Niveau 2) - Rc Brugge    
Sun 30-10-2022 13:00 beker vlaanderen Gent-Oost Eagles - U21 (Niveau 2)    
Sun 13-11-2022 13:00 competitie Sint-Niklase Condors - U21 (Niveau 2)    
Sat 19-11-2022 11:00 competitie U21 (Niveau 2) - SKT Ieper    
Sat 26-11-2022 00:00 beker vlaanderen U21 (Niveau 2) - Basket Willebroek    
Sat 03-12-2022 11:00 competitie U21 (Niveau 2) - KBBC Sparta Laarne    
Sun 11-12-2022 11:00 competitie Wevelgem-Moorsele - U21 (Niveau 2)    
Sat 17-12-2022 00:00 beker vlaanderen U21 (Niveau 2) - Beker 1/8 Fin    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven