Kalender U14 (Niveau 3)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 10-09-2022 00:00 beker wvl BBC Koksijde - U14 (Niveau 3)    
Sat 17-09-2022 13:00 competitie KBGO Finexa Basket@Sea B - U14 (Niveau 3)    
Sat 24-09-2022 15:00 competitie U14 (Niveau 3) - KBBC Oostkamp    
Sat 01-10-2022 13:30 competitie Basket Izegem - U14 (Niveau 3)    
Sat 08-10-2022 15:00 competitie U14 (Niveau 3) - Wevelgem-Moorsele    
Sat 15-10-2022 16:15 competitie Wytewa Roeselare - U14 (Niveau 3)    
Sat 22-10-2022 15:00 competitie U14 (Niveau 3) - KBGO Finexa Basket@Sea B    
Sat 29-10-2022 00:00 beker wvl U14 (Niveau 3) - Kortrijk Spurs    
Sat 05-11-2022 15:00 competitie U14 (Niveau 3) - Wytewa Roeselare    
Sun 13-11-2022 10:00 competitie Wevelgem-Moorsele - U14 (Niveau 3)    
Sat 19-11-2022 15:00 competitie U14 (Niveau 3) - Basket Izegem    
Sat 26-11-2022 13:30 competitie KBBC Oostkamp - U14 (Niveau 3)    
Sat 07-01-2023 00:00 beker wvl U14 (Niveau 3) - Rc Brugge    
Sat 28-01-2023 00:00 beker wvl U14 (Niveau 3) - Beker 1/8 Fin    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven