Kalender Basket Sijsele One (TDM2a)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sun 15-08-2021 17:00 oefenwedstrijd Gentson A - Basket Sijsele One (TDM2a) 50 - 57  
Sat 21-08-2021 20:30 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2a) - Royal IV BXL A 54 - 68  
Wed 25-08-2021 20:15 oefenwedstrijd Basket Sijsele One (TDM2a) - LDP Donza A 54 - 84  
Sat 28-08-2021 20:30 beker belgie BBC Geel A - Basket Sijsele One (TDM2a) 74 - 80  
Wed 01-09-2021 20:30 oefenwedstrijd Rc Brugge A - Basket Sijsele One (TDM2a) 54 - 57  
Sat 04-09-2021 20:30 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2a) - Belgrade A 73 - 57  
Sat 11-09-2021 20:30 beker belgie Hasselt BT A - Basket Sijsele One (TDM2a) 53 - 61  
Sun 12-09-2021 17:00 oefenwedstrijd Hansbeke A - Basket Sijsele One (TDM2a) 57 - 70  
Wed 15-09-2021 21:00 oefenwedstrijd SKT Ieper A - Basket Sijsele One (TDM2a) 79 - 58  
Sat 18-09-2021 20:00 beker belgie Basket Sijsele One (TDM2a) (+10) - Leuven Bears A 65 - 96  
Sat 25-09-2021 20:30 competitie BC Gistel Oostende A - Basket Sijsele One (TDM2a) 66 - 56  
Sat 02-10-2021 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Basket Boom A 74 - 52  
Sat 09-10-2021 20:00 competitie RPC Anderlecht A - Basket Sijsele One (TDM2a) 63 - 79  
Sat 16-10-2021 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Mechelen B 102 - 63  
Sun 24-10-2021 15:00 competitie Belgrade BC A - Basket Sijsele One (TDM2a) 69 - 87  
Sun 31-10-2021 16:00 beker vlaanderen BBC Geel A - Basket Sijsele One (TDM2a) 96 - 68  
Sat 06-11-2021 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - KBBC Oostkamp A 71 - 74  
Sun 14-11-2021 13:00 competitie Antwerp Giants B - Basket Sijsele One (TDM2a) 87 - 64  
Sat 20-11-2021 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Royal Nivelles A 92 - 67  
Fri 26-11-2021 21:00 competitie Basket Woluwé A - Basket Sijsele One (TDM2a) 55 - 69  
Sat 04-12-2021 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Royal IV BXL B    
(Uitgesteld!)
Sun 12-12-2021 15:00 competitie Bavi Vilvoorde A - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Fri 17-12-2021 20:45 competitie BBC Falco Gent A - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sat 08-01-2022 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Willebroek A    
Sun 16-01-2022 17:00 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - BC Gistel Oostende A    
Sat 22-01-2022 20:45 competitie Basket Boom A - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sun 06-02-2022 14:00 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - RPC Anderlecht A    
Sat 12-02-2022 17:00 competitie Mechelen B - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sat 19-02-2022 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Belgrade BC A    
Sat 26-02-2022 20:45 competitie KBBC Oostkamp A - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sat 05-03-2022 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Antwerp Giants B    
Sat 12-03-2022 21:00 competitie Royal Nivelles A - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sat 26-03-2022 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Basket Woluwé A    
Sun 03-04-2022 15:30 competitie Royal IV BXL B - Basket Sijsele One (TDM2a)    
Sat 09-04-2022 20:45 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - Bavi Vilvoorde A    
Sun 24-04-2022 17:00 competitie Basket Sijsele One (TDM2a) - BBC Falco Gent A    
Sat 30-04-2022 20:15 competitie Willebroek A - Basket Sijsele One (TDM2a)    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2021 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven